Andrzejki w klasach 0-III

Utworzono: 03.12.2023

30 listopada, klasy 0-III uczestniczyły w zabawach i konkursach "Andrzejkowych".

Utworzono: 28.11.2023

W dniach 24-27.11.2023r. przedszkolaki oraz dzieci z klas 1-3 uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia organizowanego przez bibliotekę szkolną. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.  W pierwszym dniu, chętne  dzieci przybyły do szkoły ze swoim "milutkim przyjacielem", aby wziąć udział w Wystawie  Misiów. Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, kolorowo przebrane itd. Wszystkie były śliczne.

Plebiscyt "PODSTAWOWA SZKOŁA ROKU 2024"

Utworzono: 23.11.2023

Rozpoczął się plebiscyt "PODSTAWOWA SZKOŁA ROKU 2024", w którym nasza placówka bierze udział.
Jest to nowa inicjatywa, mająca na celu wyróżnienie najwybitniejszych placówek edukacyjnych w kraju, powiatach oraz województwach. Wybór zwycięskiej szkoły odbywa się na podstawie głosowania, w którym udział biorą uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

Kliknięcie w logo przeniesie na stronę plebiscytu.

Udział w programie "Native speaker w każdej szkole"

Utworzono: 23.11.2023

W dniach 21-22 listopada, wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w programie "Native speaker w każdej szkole" organizowanym przez TUTLO , szkołę języka angielskiego online.

XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Utworzono: 23.11.2023

17 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody XIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Akcja ta miała zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki poprzez zabawę.

Telefony zaufania oraz infoliniia wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych

Utworzono: 21.11.2023

Dyrektor szkoły informuje, o możliwościach skorzystania z   telefonów zaufania oraz infolinii wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy potrzebują pomocy. Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

Warsztaty z robotyki

Utworzono: 20.11.2023

W dniu 20 listopada uczniowie klas 0 -6 wzięli udział w warsztatach z robotyki LEGO, prowadzonych przez instruktora z Spice Gears Academy Podkarpackie.

Zdrowy styl życia

Utworzono: 16.11.2023

W dniu 15 października, uczniowie klas 0-III uczestniczyli w  spotkaniu zorganizowanym przez SK PCK i prelekcji pielęgniarki "Zdrowy styl życia".Obejrzeliì film i prezentację o tej tematyce oraz wspólnie degustowali owoce i warzywa.

Warsztaty z native speakerem w naszej szkole!

Utworzono: 12.11.2023

Tutlo przygotowało lekcje, jako rozgrzewkę przed warsztatami z native speakerem w naszej szkole! Każdy uczeń ma nielimitowany dostęp do zakładki Tutlo Club / Webinary przez okres najbliższych 2 miesięcy!

Prosimy Rodziców o zapoznanie sie z treścią w załączniku.

105. rocznica odzyskania niepodległości

Utworzono: 10.11.2023

105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości oraz towarzyszące jej obchody na stałe wpisały się do kalendarza szkolnych uroczystości.
Z tej okazji, 10 listopada 2023 r., odbyła się w murach naszej szkoły uroczysta akademia, którą zorganizowali uczniowie z klas IV - VIII pod kierunkiem Pań: Wioletty Pilawskiej i  Alicji Zając oraz Pana Krzysztofa Krężałka.
Nauczyciele i uczniowie obejrzeli montaż słowno – muzyczny opatrzony interesującą prezentacją multimedialną.