Rok szkolny 2021/22

Biegi im. Ignacego Łukasiewicza

Utworzono: 21.05.2022

W dniu 19 maja, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, zostały zorganizowane Gminne Biegi im. Ignacego Łukasiewicza. Ta prestiżowa i skupiajaca wielu uczestników impreza sportowa, jest jedną z największych i najciekawszych w naszej gminie.

Powiatowy konkurs wiedzy pożarniczej:"Młodzież zapobiega pożarom".

Utworzono: 12.04.2022

W dniu 12 kwietnia, w miejscowości Pietrusza Wola, odbył się powiatowy konkurs wiedzy pożarniczej:"Młodzież zapobiega pożarom".
Naszą szkołę i gminę reprzentował uczeń klasy IV Jakub Wwójtowicz, zajmując II miejsce w kategorii klas I-IV.
Jakubowi gratulujemy sukcesu i dziękujemy za wspaniała postawę.

Gminne eliminacje konkursu "Młodzież zapobiega pożarom"

Utworzono: 27.03.2022

W dniu 25 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Chorkówce obdyły sie gminne eliminacje konkursu " Młodzież zapobiega pożarom". Bardzo dobrze zaporezentowali sie nasi uczniowie.  W kategorii klas I-IV, pierwsze miejsce zajął Jakub Wójtowicz z klasy IV i będzie on reprezentował naszą gminę w konkursie powiatowym. Natomiast w kategorii klas V-VIII naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Hac z klasy VIII i zajęła drugie miejsce. Gratulujemy sukcesu naszym uczniom.

Sedeczne podziekowania składamy druchom OSP Szczepańcowa, za pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu.

red M.Serwa

Gminne zawody piłki ręcznej.

Utworzono: 09.03.2022

W dniu 8 marca odbyły sie gminne zawody  w piłce recznej dziewcząt i chłopców klas VII-VIII. Nasze drużyny zajęły w nich III miejca w obydwu kategoriach.

red. M.Serwa

Gminne zawody koszykówki

Utworzono: 15.02.2022

Po długiej przerwie związanej z epidemią koronawirusa, wznowione zostały Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W dniu 5 października w hali sportowej Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej rozegrano gminny turniej koszyków dziewcząt   i chłopców. Nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Chłopcy zajęli I miejce, a dziewczynki II. Nasi zawodnicy i zawodniczki wykazali się sporymi umiejetnościami i zaangażowaniem, co przyniosło wymierny efekt.

red. M.Serwa