Dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Utworzono: 08.11.2023

Zapraszamy na charytatywne dyktando z okazji Święta Odzyskania Niepodległości! Udział jest bezpłatny, a za każdego uczestnika organizator przekaże 1 zł potrzebującym. W tym roku środki otrzymają podopieczni domu dziecka. Jest to czwarta edycja charytatywnego wydarzenia organizowanego przez serwis edukacyjny http://dyktanda.pl/

Dyktando odbędzie się 11.11.2023 r. Będzie podzielone na 5 kategorii wiekowych, tak aby każdy rozwiązywał tekst o odpowiednim poziomie trudności. Zapraszamy uczniów oraz osoby dorosłe.

Zajęcia w klasie 1 z wykorzystaniem maty interaktywnej

Utworzono: 08.11.2023

Zajęcia w klasie 1 z wykorzystaniem maty interaktywnej - utrwalenie figur geometrycznych i układanie wyrazów z sylab.

Rozeznanie cenowe na przygotowanie i dowóz posiłków dla uczniów

Utworzono: 08.11.2023

Dyrektor SP w Szczepańcowej zaprasza do udziału w postępowaniu prowadzonym w trybie  rozeznania cenowego na "Przygotowanie i dowóz posiłków dla uczniów Szkoły Podstawowej w Szczepańcowej". Chętnych zapraszam do współpracy i składania ofert.

Akcja „Szkoła pamięta”

Utworzono: 06.11.2023

Szkoła pamięta” to akcja MEiN, w której wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. ???????? Nasza szkoła również wzięła udział w tej akcji. Uczniowie poszczególnych klas oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i SK PCK odwiedzili lokalne miejsca pamięci, palili znicze, składali kwiaty. ????

Konkurs "Bezpieczny uczeń"

Utworzono: 29.10.2023

W dniu 26.10.2023 r. Szkolne Koło PCK zorganizowało szkolny konkurs "Bezpieczny uczeń".

BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE

Utworzono: 23.10.2023

12 X 2023 r. uczennice klasy I wzięły udział w spotkaniu „BĄDŹ BEZPIECZNY NA DRODZE” zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i  Sportu w Chorkówce oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Zgromadzone dzieci powitał Pan Grzegorz Węgrzynowski Wójt Gminy Chorkówka oraz Pani Małgorzata Wierdak Dyrektor Centrum Kultury. W spotkaniu wziął udział  również Pan Marek Pacek przedstawiciel GKRPA w Chorkówce. W pierwszej części kierownik Posterunku Policji w Chorkówce st. asp. Jakub Wiśniewski przypomniał uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz zachowania się w różnych sytuacjach życiowych. W kolejnej części uczniowie  poznali jedną z głównych aktorek serialu „Policjantki i Policjanci” Panią Annę Kukawską. Dzieci

Szkolna akcja SK PCK " Zdrowa kanapka".

Utworzono: 25.10.2023

Wszysy wiemy jak ważne jest kształtowanie dobrych i zdrowych nawyków od najmłodszych lat. Dalatego, od kilku lat organizujemy w naszej szkole akcję „Zdrowa kanapka”.

Utworzono: 13.10.2023

Dzień Edukacji Narodowej to ważna data w szkolnym kalendarzu i chociaż w tym roku święto to wypada w sobotę, to w naszej szkole obchodziliśmy je dzisiaj. Tradycyjnie połączone było z innym szczególnym wydarzeniem czyli pasowaniem na ucznia Szkoły Podstawowej w Szczepańcowej.

WYCIECZKA KLAS 0 - III do Nowosiółek

Utworzono: 12.10.2023

4 października uczniowie klas 0 - III uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Przyrodniczo - Łowieckiego Knieja w Nowosiółkach oraz do Parku Rozrywkowo - Edukacyjnego Piernikowa Chata w Glinnem koło Leska.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

Utworzono: 11.10.2023

10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Celem święta jest promocja zdrowia psychicznego oraz zwrócenie uwagi ludzi na całym świecie na problemy natury psychicznej, z którymi zmaga się coraz więcej osób.