Środki poprawy efektywności energetycznej

Informacja o środkach poprawy efektywności energetycznej stosowanych w Szkole Podstawowej w Szczepańcowej

Wypełniając obowiązek zapisany w art. 6 ust. 3 Ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej (Dz.U.2016.831 z dnia 2016.06.11) przedstawiono poniżej wykaz działań podjętych w Szkole Podstawowej w Szczepańcowej, których celem była poprawa efektywności energetycznej:

1. Wymiana zużytego technicznie kotła gazowego starego typu na nowoczesny o wysokiej sprawności.

2. Częściowa wymiana okien starego typu na nowoczesne, termooszczędne.

3. Wymiana drzwi zewnętrznych.

4. Nabycie urządzeń, charakteryzujących się niskim zużyciem energii oraz niskimi kosztami eksploatacji.

5. Wymiana eksploatowanych  urządzeń,  na urządzenia charakteryzujące się niskim zużyciem energii oraz niskimi kosztami eksploatacji.