Warsztaty edukacyjno-kulinarne

Utworzono: 01.03.2024

29 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjno-kulinarne w ramach programu dla szkół. Uczestniczyli w nich uczniowie kl. I -III oraz klasy
IV. Prowadzące spotkanie dietetyczki zapoznały dzieci z zasadami zdrowego odżywiania,  wskazały nieprawidłowe nawyki żywieniowe oraz dietę czyli sposób odżywiania. Wspólnie z dziećmi wykonały zdrowe przekąski. Uczniowie otrzymali także materiały potrzebne do założenia klasowych ogródków.

Webinar dla ósmoklasistów "Kamienie na szaniec"

Utworzono: 27.02.2024

Z ogromną przyjemnością serdecznie zapraszamy Państwa uczniów na webinar dla ósmoklasistów, zaplanowany na czwartek o godzinie 19:00, który będzie poświęcony jednej z kluczowych lektur szkolnych - "Kamienie na szaniec". Webinar poprowadzi Marek Lepczak, doświadczony dydaktyk i twórca kursu przygotowującego do egzaminu ósmoklasisty.

Wakacje 2024-oferta

Utworzono: 27.02.2024

Oferta letniego wypoczynku 2024
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Krosno

kliknij w obrazek, aby zobaczyć szczegły

Rozdanie nagród za I półrocze

Utworzono: 16.02.2024

W minioną środę, 14 lutego podsumowaliśmy pracę naszych uczniów w pierwszym semestrze roku szkolnego. Jest to bardzo miła chwila, zwłaszcza dla wszystkich tych, którzy oprócz systematycznej nauki, podejmowali się także innych aktywności i rywalizacji w różnych konkursach, czy to plastycznych, muzycznych, przedmiotowych czy sportowych.
Bardzo nas cieszy fakt, iż nasi uczniowie dość chętnie biorą udział w konkursach, zarówno organizowanych w szkole, jak i poza nią. Jednocześnie nadal zachęcamy, aby nie bać się podejmować nowych wyzwań i próbować swoich sił w turniejach. Jak widać na załączonych zdjęciach, warto! Z tego miejsca gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Rekrutacja na rok szkolny 2024/25

Utworzono: 05.02.2024

Dyrektor szkoły ogłasza rekrutację do oddziału przedszkolnego i do szkoły.
Wszystkie informacje i dokumenty do pobrania dla rodziców  w załącznikach w zakładce REKRUTACJA.

Utworzono: 30.01.2024

Utworzono: 30.01.2024

Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Utworzono: 27.01.2024

W dniu 25.01.2024r uczniowie klas 0-3  wzięli udział w  Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce.
Naszą szkołę reprezentowali:
Milena Czelny z klasy "0" - " Podniebna rozmowa"
Rafał Czech z klasy 2 - " Noc Bożego Narodzenia"
Ewelina Czenczek z klasy 3 - "Kołysanka dla Dzieciątka".
W kategorii przedszkola i klas "0" Milnka Czelny została wyróżnienie jak wszyscy inni uczestnicy tej kategorii. Natomiast w kategorii klas 1-3 Rafał Czech zajął III miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcą.

Bal Karnawałowy 2024

Utworzono: 15.01.2024

W dniu 13 stycznia, odbył się w naszej szkole "Bal Karnawałowy". W pięknie udekorowanej przez nauczycieli i uczniów sali gimnastycznej, przy skocznych rytmach muzyki, uczestniczyliśmy w "zabawowym szaleństwie". Nie zabrakło również konkursów przygotowanych na okoliczność tego wieczoru i oczywiście wyborów Króla i Królowej Balu z klas 0-III i IV-VIII. Oprawę muzyczną zapewnił jeden z Rodziców, a poczęstunek Rada Rodziców, którym serdecznie dziekujemy za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu balu.

Podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moje Boże Narodzenie”

Utworzono: 09.01.2024

Podsumowanie konkursu odbyło się 8 stycznia w Zespole Szkół w Iwoniczu.
Ewelina Czenczek  - uczennica kl. III naszej szkoły zdobyła III miejsce w kategorii kl. I-III.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!