Bal Karnawałowy

Utworzono: 05.01.2024

DZIECIOM DOM

Utworzono: 02.01.2024

W przyszłym tygodniu w dniach 10, 11 i 12 stycznia 2024r.  (środa, czwartek,  piątek) dbędzie się w naszej szkole akcja charytatywna zbiórki pieniędzy na budowę Hospicyjnego Domu Aniołków dla dzieci nieuleczalnie chorych. Hospicjum budowane jest na terenie gminy Zaleszany. Prosimy o wsparcie dla tej akcji.

Życzenia świąteczne

Utworzono: 23.12.2023

Utworzono: 23.12.2023
Od dnia 2 stycznia 2024 r. uczniowie oraz rodzice mogę skorzystać z pomocy psychologa. Pani psycholog będzie do Państwa dyspozycji w dniach:
wtorek 14.00 - 15.00
środa 8.00 - 10.00
piątek 11.00 - 13.00

Zapraszamy i zachęcamy do spotkań i  korzystania z porad, i pomocy naszej pani psycholog.

Jasełka w naszej szkole

Utworzono: 22.12.2023

21 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka. Za ich przygotowanie odpowiedzialna była pani Elżbieta Oktabska, a aktorami były dzieci z Oddziału Przedszkolnego.

Wymiana kartek świątecznych

Utworzono: 20.12.2023

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji, aby przybliżyć uczniom nieco zapomnianą już tradycję wysyłania życzeń świątecznych l na tradycyjnych kartkach świątecznych, a nie przez SMS, e – mail czy portale społecznościowe, włączyliśmy się w wymianę kartek z życzeniami bożonarodzeniowymi między szkołami w naszej gminie.

Utworzono: 12.12.2023

W ramach działań edukacyjnych przekazujemy Państwu NIEODPŁATNIE następujące materiały:
apteczka PRAWNA dla rodziców, pt.: „ROZWÓD/SEPARACJA RODZICÓW, A OPIEKA NAD DZIECKIEM” (z opcją wydruku).

Spotkanie z dietetykiem

Utworzono: 09.12.2023

Od dawna wiadomo, że dbałość o właściwe, zdrowe odżywianie jest ważna dla prawidłowego wzrastania i utrzymania dobrego stanu zdrowia oraz pozwala uniknąć wielu chorób. Nawyki żywieniowe, wypracowane w dzieciństwie, często są kontynuowane w życiu dorosłym. Dlatego istotne jest, aby już od najmłodszych lat kształtować je w sposób prozdrowotny.

Wizyta Świętego Mikołaja

Utworzono: 06.12.2023

W dniu 6 grudnia, uczniów naszej szkoły odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci klas 0-III, przywitały gościa wierszykami i piosenkami.  Następnie każdy uczeń został obdarowany przez Świętego Mikołaja prezentem, który wywołał uśmiech na  twarzach. Po pożegnaniu Świętego Mikołaja dzieci z entuzjazmem przystąpiły do rozpakowania prezentów.

Wymiana kartek świątecznych.

Utworzono: 06.12.2023

Drodzy Rodzice i Uczniowie!
Nasza szkoła została zaproszona do udziału w wymianie kartek z życzeniami bożonarodzeniowymi z innymi szkołami z naszej gminy.